Wyjątkowe kartki na różne okazje

  • przez

Składanie życzeń od serca to jeden ze sposobów na wyrażenie ciepłych i serdecznych uczuć względem drugiej osoby. Najlepiej robić to po prostu patrząc komuś w oczy, jednak czasami nie da się inaczej niż przez telefon lub za pomocą kartki. Ten drugi sposób jest odrobinę bardziej przestarzały, ale jakże uroczy i miły. W dzisiejszych czasach, gdy wszystko załatwia się drogą e-mailową i tak rzadko otrzymuje się prawdziwy list, koperta z kartką w środku może sprawić naprawdę ogromną frajdę i radość.

Wyjątkowe kartki na 40 urodziny

40 urodziny kartki

Wszelka papeteria to dzisiaj coś niezwykle oldschoolowego, ale jakże pięknego. Wybór urodzinowych kartek jest dzisiaj większy niż wcześniej, można kupić wyjątkowo atrakcyjne wzory robione w limitowanej ilości egzemplarzy lub wręcz unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Nadają się zarówno do wysyłania za pomocą poczty tradycyjnej, ale też po prostu do wręczania wraz z prezentem. Kartki w kopercie będą niezastąpione na przykład wtedy, gdy w ramach upominku urodzinowego wręcza się kartę lub bon upominkowy.

Unikatowe wzory kartek

Dzisiaj rękodzieło jest popularne jak nigdy wcześniej, ludzie też mocno cenią autorskie projekty graficzne młodych twórców. Bardzo często właśnie takie ciekawe kartki można zatem kupić w niedużej galeriach internetowych lub na stronach twórców. Piękne są chociażby te dedykowane na pierwsze urodziny maluszka. Stworzone są metodą scrapbookingu, malowane akwarelami lub jeszcze inną techniką. Wydrukowane na naprawdę dobrej jakości grubym papierze, świetnie się prezentują i przedstawiają prawdziwą wartość. To takie małe dzieła sztuki. Odrobinę inne są kartki z okazji 40 urodzin do drukowane na przykład z okazji 18-stych urodzin. Te najczęściej są bardzo humorystyczne i z tak zwanym jajem. Mają wywołać uśmiech na twarzy jubilata i sprawić mu po prostu przyjemność. Najczęściej odwołują się do jakiejś przyjemności, która jeszcze przed ukończeniem 18 lat była po prostu zabroniona. Taka już jest natura tych małych papierniczych gadżetów – mają po prostu śmieszyć..