Przejdź do treści

Uniwersalne ramki na zdjęcia w kolorze czarnym

  • przez

Mimo iż główny charakter pomieszczenia tworzą wykończenie ścian i parkietu oraz styl i kolorystyka mebli, to nie bez znaczenia pozostają dodatki. Mowa tutaj o zasłonach, doniczkach, poduszkach, obrazach, świeczkach, wazonach czy np. ramkach do zdjęć. Wiele osób uwielbia otaczać się zdjęciami swojej rodziny czy odwiedzonych miejsc. Te wyjątkowe pamiątki doskonale pasują do każdego pomieszczenia, jednak do ich odpowiedniej prezencji warto zastanowić się nad doborem ramek.

Uniwersalne ramki na zdjęcia

plakaty w ramieUniwersalność w przypadku ramek na zdjęcia, odnosi się do wykorzystania tych samych zdjęć w ramce w pomieszczeniach o różnym charakterze. Drewniane ramki, choć wyglądają pięknie, wcale nie muszą dobrze się czuć w mieszkaniu urządzonym w stylu skandynawskim czy glamour. Kolorowe ramki zaś mogą nieco zepsuć harmonię domu, w którym przeważa biel czy styl rustykalny. Dlatego najbezpieczniejszym wyborem mogą okazać się czarne ramki na zdjęcia. Kluczowy jest tutaj ich kolor, a w dalszej kolejności dopiero kształt, a dokładniej mówiąc grubość i szerokość obramowania. Czarne ramki kupić można w sklepie internetowym.

Czarne ramki na zdjęcia

Najbardziej uniwersalne czarne ramki na zdjęcia, to gwarancji trafnego wyboru na długie lata. Nawet w obliczu generalnego remontu i istotnej zmiany stylu, czarne ramki odnajdą się w nowej rzeczywistości. Czarna ramka na zdjęcia pasuje przecież do każdego koloru ściany, dobrze wygląda z meblami białymi i drewnianymi. Niestraszne im też kolorowe elementy dekoracyjne, z którymi żyją w pełnej zgodzie, nie zabierając im należytej uwagi. W końcu zdjęcia mają zdobić ścianę, ale i być nieco dyskretną pamiątką rodzinną, która nie świeci neonowy błyskiem zaraz po wejściu do pokoju. Ta uniwersalna czerń doda im tej należytej powagi.