Przejdź do treści

Smartwatch Apple Watch Se w trosce o Twoje zdrowie

 • przez
apple watch se

Smartwatch Apple Watch Se może robić rzeczy, których inne urządzenia nie mogą. Po założeniu tego zegarka staje się on idealnym partnerem fitness, który bierze pod uwagę każdy Twój ruch. Dzięki niemu wszystkie ważne połączenia, informacje i treści są zawsze na wyciągnięcie ręki. Inteligentny zegarek SE ma prostokątną, prawie kwadratową kopertę z zaokrąglonymi krawędziami. Rama wykonana jest z aluminium i może być malowana na kolor srebrny, złoty lub czarny, we wszystkich przypadkach z matowym wykończeniem. Dlatego też rysy, które mogą pojawić się w tym elektronicznym urządzeniu w trakcie noszenia, nie powinny być widoczne.

Smartwatch Apple Watch Se spełnia wszystkie funkcje tradycyjnego zegarka

Inteligentny zegarek z dotykowym ekranem (wyświetlacz Retina z jasnością do 1000 nitów) gwarantuje doskonałą widoczność w pełnym słońcu. Produkowany jest z aluminium, które pochodzi z recyklingu. Producent Apple Watch wprowadził wiele rozwiązań ograniczających jego wpływ na środowisko naturalne. Apple Watch Se został wyposażony w innowacyjne czujniki służące do kontrolowania aktywności fizycznej. Zawiera funkcje, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo użytkownika i monitorowanie stanu jego zdrowia. Korzystając z tego zegarka docenisz każdą sekundę.

Inteligentny zegarek Apple Watch Se

Koperty zegarków Apple Watch Se dostępne są w 3 ciekawych kolorach. Każdy z nich posiada niezwykle przydatne zaawansowane technologiczne czujniki które służą do oceny stanu zdrowia i monitorowania aktywności. Można w każdej chwili porównać parametry z poprzednich treningów, dzięki czemu łatwiej wyznaczać sobie kolejne cele i sprawdzać postępy w treningach.

Czujniki występujące w smartwatch Apple:

 • Akcelerometr.
 • Wysokościomierz barometryczny.
 • Kompas.
 • Żyroskop.
 • Czujnik ruchu.
 • Wykrywanie wypadków, upadku, połączenia alarmowe SOS.
apple watch se

Cechy charakterystyczne smartwatch Apple:

 • Odporność na wstrząsy.
 • Wodoszczelność 5 ATM.
 • Kontrola faz snu.
 • Kontrolowanie cyklu menstruacyjnego.
 • Rejestrowanie spalonych kalorii podczas treningu.
 • Wydajny dwurdzeniowy procesor.

Zegarek wysyła powiadomienia w przypadku pojawienia się wysokiego lub niskiego tętna oraz arytmii serca, dzięki czemu serce jest w centrum uwagi. Wiele osób po prostu nie zauważa tych objawów, dlatego często pozostają niezdiagnozowane. Ale specjalne powiadomienia ostrzegają o takich nieprawidłowościach. Ponadto zegarek posiada wbudowany mikrofon, który mierzy poziom hałasu i ostrzega użytkownika o jego przekroczeniu. Zegarek Apple daje wiele możliwości a można go kupić w przystępnej cenie. Urządzenie Apple Watch Se to doskonały prezent dla osób dbających o zdrowie.

Dobrym rozwiązaniem w stylistyce zegarka jest możliwość wymiany paska i wybrania odpowiedniego dla siebie koloru (północy, księżycowej poświaty, srebra), fasonu i materiału. Pozwoli to na swobodną zmianę stylu adekwatnego do konkretnej sytuacji. Każdy kto interesuje się nowoczesnymi technologiami będzie zadowolony z tego smartwatcha, uda się uruchomić Apple Music i słuchać muzyki a także ciekawych podcastów. Jeśli ktoś chce robić zakupy bez gotówki może zapłacić zbliżeniowo skanując kartę z nadgarstka.