Przejdź do treści

Moda na kartki świąteczne nigdy nie mija

  • przez
kartki świąteczne bożonarodzeniowe

Niezależnie od okazji miło jest dostać życzenia. To przecież taki prosty sposób by okazać, że ktoś jest dla nas ważny, że doceniamy, że pamiętamy. Największą moc mają kartki wypisane własnoręcznie, ale to nie jedyny sposób by przekazać życzenia.

Kartki na szczególne okazje

kartki świąteczne bożonarodzeniowe

Najbardziej popularne są kartki świąteczne bożonarodzeniowe. Wysyłamy je do rodziny i przyjaciół, zwłaszcza tych mieszkających daleko. W tradycji polskiej do takiej kartki często dołączony jest opłatek. Ale kartki bożonarodzeniowe wysyła się często również do współpracowników i partnerów biznesowych, by nie tylko złożyć życzenia, lecz również podkreślić, że docenia się wspólną pracę w mijającym roku.

Tradycyjne papierowe

Największą moc mają kartki wypisane lub przygotowane samodzielnie. Warto je wysłać przynajmniej do wąskiego grona najbliższych. W sklepach znajdziemy szeroki wybór kartek świątecznych bożonarodzeniowe, które wystarczy wypisać. Można też stworzyć własne kartki np. ze zdjęciami dzieci w świątecznych stylizacjach. Wiele firm z branży fotograficznej oferuje takie wydruki, trzeba je tylko zamówić odpowiednio wcześniej.

Gdy na pocztę już za późno

W pędzie przedświątecznych przygotowań łatwo zapomnieć o odpowiednio wczesnej wysyłce kartek. Nic straconego, zamiast wysyłać życzenia, które dotrą do adresatów już po świętach można przygotować kartki w formie elektronicznej, samemu lub korzystając ze specjalnych serwisów internetowych. Ważne, by te kartki też wysłać minimum 1-2 dni przed świętami.