Przejdź do treści

Jak znaleźć najlepszy toner do drukarki Brother odpowiadający Twoim potrzebom?

  • przez
tonery do drukarek Brother

Znalezienie odpowiedniego tonera do drukarki Brother może być pewnym wyzwaniem. Wszyscy producenci oferują własną linię kompatybilnych i oryginalnych atramentów, gam kolorów, a nawet specjalne funkcje, aby odwołać się do różnych rynków. Wybierając odpowiedni toner, musisz spojrzeć poza taktykę marketingową producenta i zwrócić uwagę na wiarygodne recenzje osób trzecich, jak również bardziej bezstronne specyfikacje techniczne. Aby pomóc Ci zacząć, zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o wyborze najlepszego tonera do drukarki Brother dla Twoich potrzeb. Przyjrzyjmy się różnym czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Jakie są rodzaje tonerów do drukarek Brother?

tonery do drukarek Brother
  • Pigmentowe – Pigmentowe tonery do drukarki Brother są produkowane przy użyciu pasty tonerowej, która jest mieszana z cieczą (pigmentem) i powietrzem za pomocą suszarki. Suszarka jest zwykle podgrzewana do wysokiej temperatury, aby stworzyć pastę. Pasta tonerowa jest następnie nakładana na bęben drukarki.
  • Dyspersja – tonery dyspersyjne są produkowane przy użyciu suchego proszku i mieszaniny cieczy (pigmentu). Suchy proszek jest następnie nakładany na bęben, podczas gdy toner jest rozpylany. Suchy proszek miesza się z płynem i tworzy toner.
  • Produkowane laserowo – tonery do drukarek produkowane laserowo są wytwarzane przy użyciu lasera w celu stopienia granulek tonera, a następnie naniesienia ich na bęben.
  • Atramentowe – tonery do drukarek Brother, atramentowych są produkowane przy użyciu kombinacji atramentów, w tym pigmentu, barwników i pigmentów.

Który toner do drukarki Brother jest najlepszy dla Ciebie?

Jeśli nie masz pewności co do czynników wymienionych powyżej, możesz spróbować zeskanować kody kreskowe wydrukowane na oryginalnych i kompatybilnych tonerach oferowanych przez różnych producentów i porównać specyfikacje obu tonerów. Możesz również kupić zestaw próbny tonera do drukarki Brother, który oferuje szeroką gamę tonerów do drukarki.