Jak chronić swoje dane?

  • przezW dzisiejszych czasach dane o ludziach to najcenniejsza waluta, dzięki której można wiele zyskać. Dlatego złodzieje czują taką pokusę, by kraść informacje i wykorzystywać je do swoich celów. Zależnie od danych mogą przecież nawet wziąć na nas kredyt, a to na naszych barkach pozostanie spłacanie go.

Etui – krok pierwszy do bezpieczeństwa


Niemal wszyscy płacą już kartą zbliżeniową. Jest to przecież prostsze rozwiązanie niż wyliczanie gotówki. A do tego znacznie szybsze. Jednak ma też swoją wadę. Na takiej karcie są przecież zapisane różne dane o człowieku, w tym te, dzięki którym złodziej może zyskać dostęp do naszych pieniędzy. Właśnie w takim wypadku przydaje się etui blokujące karty zbliżeniowe. Nie kosztuje wiele, a sprawdza się świetnie i uniemożliwia dostęp do danych osobowych danego człowieka.

Dbanie o siebie czy przesada?


Choć wiele osób korzysta z kart zbliżeniowych, to jest wciąż duże grono ludzi, którzy obawiają się tego. I nic dziwnego, gdyż można z nich naprawdę odczytać dane. Choć same karty powinny być bezpieczne, to i tak lepiej dmuchać na zimne, niż potem zauważyć znaczące zmiany na swoim koncie.

To etui blokujące karty zbliżeniowe wykorzystuje najnowszą technologię, dzięki której jest naprawdę skuteczne. Ponadto jego działanie zostało potwierdzone prestiżowym certyfikatem. Ponadto sam futerał jest zrobiony z materiału state-of-the-art, który blokuje transmisje i utrudnia dostęp do danych osobowych. Dzięki temu naprawdę można poczuć się bezpiecznie podczas wykonywania transakcji.