Przejdź do treści

Boom na naklejki wielkoformatowe

  • przez
naklejki do druku

Naklejki wielkoformatowe cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dużych firm korporacyjnych, ale również wśród niewielkich przedsiębiorców. Mowa tutaj oczywiście o wielkoformatowych foliach samoprzylepnych, które bez żadnego większego problemu można wykorzystać w kampaniach reklamowych.

Drukowanie naklejek wielkoformatowych

naklejki do druku

Naklejki wielkoformatowe bardzo często wykorzystuje się na zewnątrz, dlatego też warto postawić na modele laminowane UV, które wyróżniają się dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Naklejki na zamówienie tego typu są zazwyczaj wycinane specjalnym ploterem, dzięki czemu można uzyskać wysoką precyzję i niespotykaną dokładność. Druk naklejek Kraków na folii monomerycznej jest w chwili obecnej najpopularniejszym materiałem do przygotowania naklejek reklamowych.

Szeroka oferta naklejek wielkoformatowych

W dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się naklejki z folii easy dot. Ich sporym atutem jest nie tylko łatwa aplikacja, ale również możliwość wielokrotnego naklejania. Nie można zapominać również o specjalnych foliach na witryny. Z roku na rok coraz większą popularność zdobywa drukowanie naklejek szronionych z cięciem ploterowym. Profesjonalne drukarnie coraz częściej mają w swojej ofercie rewelacyjne naklejki magnetyczne. Wszystkie naklejki wielkoformatowe wyceniane są indywidualnie, dlatego też warto porównać ceny w kilku drukarniach, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie wybrać najkorzystniejszą ofertę. Jak łatwo się domyślić na cenę końcową duży wpływ ma również nakład.