Druk i Print

Drukowanie to nasza pasja

Home - Do drukowania - Torba dla firm

Torba dla firm

Posted on Wrzesień 4, 2019 in Do drukowania

Konsumenci z roku na rok są coraz świadomi i firmy starają się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Nic dziwnego, że ekologiczne gadżety reklamowe są prawdziwym hitem ostaniach lat. Prym wiodą torby bawełniane z napisami.

Dlaczego torba płócienna z nadrukiem to świetny gadżet reklamowy?

Torby płócienne są bardzo uniwersalne sprawdzą się zarówno w małych, rodzinnych. Na torbie możemy umieścić dowolny wzór, na przykład logo czy dane teleadresowe. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Pamiętajmy jednam żeby nie przesadzać z nadmiarem informacji. W innym przypadku torba z własnym nadrukiem stanie się nieczytelna. Bardzo często wystarczy charakterystyczne logo i ciekawe hasło reklamowe. Taka reklama na torbie może pełnić rolę baneru reklamowego czy wizytówki. Zwłaszcza, że torby towarzyszą klientom czy kontrahentom w różnych sytuacjach w życiu, takie można wykonać tutaj https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/torby-z-nadrukiem.

W zestawie!

torby bawełniane z napisami

Jeżeli decydujmy się na bawełniane torby ekologiczne, które mają pełnić rolę gadżetu reklamowego, to warto zamówić też inne akcesoria reklamowe w tym samym stylu. Wtedy stworzymy spójną całość i taka strategia reklamowa odniesie zdecydowanie lepszy skutek.

Na co warto postawić?

Jednym z milszych, a zarazem ekologicznym gadżetem reklamowym są krówki bądź inne słodycze. Świetnie sprawdzą się też długopisy czy ołówki w stylu eko. Czego unikać? Na pewno gadżetów reklamowych kiepskiej jakości, które nie prezentują się za dobrze.