1. Jaki jest termin realizacji zlecenia?

Czas realizacji Państwa zamówienia jest uwarunkowany od formatu, nakładu oraz ewentualnych usług dodatkowych do zlecenia. Termin realizacji zależny jest również od ilości zleceń na druk.

Z reguły termin realizacji to:

dla plakatów – do 2 dni roboczych

dla ulotek  – od 1 do 4 dni roboczych

dla wizytówek – od 5 do 8 dni roboczych

Termin realizacji, liczymy od momentu przyjęcia plików nadających się do druku.

Podane powyżej terminy nie uwzględniają wysyłki.

Powyższe terminy druków,  zaczynamy liczyć od akceptacji projektu.

2. Co zrobić, gdy nie mam projektu?

Jeżeli nie dysponują Państwo własnym projektem graficznym, interesującego Państwa druku, nasi graficy, mogą go dla Państwa wykonać. Proces zamówienia w takim przypadku, nieznacznie różni się od zwykłego zamówienia – wystarczy w usługach dodatkowych zaznaczyć projekt.

W odpowiedzi, na tak złożone zamówienie, otrzymają Państwo wiadomość mailową, z danymi kontaktowymi do grafika, który został przydzielony do Państwa zlecenia. Następnie prosimy o przesłanie materiałów i wytycznych do projektu, bezpośrednio do grafika. Nasz grafik, na podstawie przesłanych informacji wykona projekt i prześle Państwu do akceptacji.

 

3. Jakim kurierem Państwo nadają ulotki?

Korzystamy w usług DPD / TBA.  Po nadaniu przesyłki otrzymają Państwo wiadomość mailową, która umożliwi lokalizację przesyłki.

4.Mam projekt – jak mam go przesłać?

W przypadku gdy mają Państwo projekt, spełniający wymagania do druku, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail wraz z nakładem i adresem do wysyłki na adres:  biuro@one-mln.pl

Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 2 h w celu realizacji zamówienia

5. Rabaty?

Prosimy o kontakt z działem handlowym pod adresem mail: biuro@one-mln.pl lub telefonicznie: 605-603-110

6. Co to jest wysyłka anonimowa?

Tę formę wysyłki polecamy szczególnie agencjom reklamowym, które za naszym pośrednictwem chcą zaoszczędzić czas, a także obniżyć koszty transportu. Przesyłka dociera bezpośrednio do Państwa klienta bez faktury i jakichkolwiek oznakowań naszej drukarni.

 

7. Dane kontaktowe

Zapytania ofertowe prosimy kierować e-mailowo na adres: biuro@one-mln.pl . Nasz dział handlowy pracuje od Poniedziałku do Soboty w godzinach 8:00-22:00.