Druk i Print

Drukowanie to nasza pasja

Home - Do drukowania - Gdzie zamówić profesjonalne ścianki reklamowe?

Gdzie zamówić profesjonalne ścianki reklamowe?

Posted on Wrzesień 11, 2019 in Do drukowania

Ścianki reklamowe to coraz częściej wybierana forma promocji. Przyciągają wzrok, są efektowne, skuteczne. Idealnie sprawdzają się w czasie branżowych eventów. Jak wykonać ściankę reklamową, która będzie skuteczną reklamą firmy?

Przygotowanie ścianek reklamowych

Jeśli ścianki z reklamą mają dobrze spełniać swoją rolę, muszą zostać przygotowane z troską o każdy szczegół. Ważne jest odpowiednie wykorzystanie przestrzeni reklamowej, zaplanowanie kolorystyki, układu treści, materiałów graficznych. Reklama powinna przyciągać wzrok i wzbudzać zainteresowanie a które wykonasz w tym miejscu, by odbiorca chciał zapoznać się z ofertą firmy. Przygotowaniem ścianek zajmują się profesjonalne agencje. W ich ofercie są ścianki tradycyjne, ale i trójwymiarowa, efektowna ścianka pop up. Nad przygotowaniem materiałów czuwa sztab specjalistów, w tym grafików czy drukarzy oraz specjalistów od marketingu.

ścianki reklamowe

Kiedy wykorzystać ścianki reklamowe do promocji?

Ściankę reklamową można wykorzystać na różne sposoby. Można postawić ją w lokalu usługowym czy w biurze, by przyciągała uwagę klientów i kontrahentów. Ta z powodzeniem może stać się stałym elementem wystroju i jednocześnie pełnić rolę promocyjną usług i produktów. Tego typu materiały promocyjne są wprost stworzone z myślą o eventach branżowych – warto zabrać je na targi czy wystawy, by stoisko wyróżniło się z tłumu. Dobrym pomysłem będzie zwłaszcza oryginalna, budząca ciekawość ścianka pop up.